Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Szanowni Państwo,

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Handlowo – Usługowego „NIEWIADOMSKI” Władysław Niewiadomski i Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Handlowo – Usługowego „NIEWIADOMSKI” Sp. z o.o. oraz zaproponować współpracę w zakresie budownictwa przy realizacji systemów wodno-kanalizacyjnych i robót drogowych, jak i w zakresie ochrony środowiska poprzez gospadarkę odpadami.
foto firma

       logotyp2

 PPHU „NIEWIADOMSKI” Władysław Niewiadomski powstała  w  1984  roku  i w ciągu 33-letniej działalności  realizowała  indywidualnie, jak  i we współpracy z innymi firmami budowlanymi wiele dużych projektów. Zdobyte doświadczenie, wysoka jakość  wykonywanych usług oraz umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby inwestorów zapewniły Firmie stabilną sytuację na rynku.
Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowaną kadrę techniczną oraz odpowiednio przeszkolonych pracowników produkcji podstawowej.


Ponadto dysponuje szeroką gamą własnego sprzętu specjalistycznego, co pozwala na samodzielne
i terminowe wykonanie powierzonych zadań inwestycyjnych.


 
 
Od stycznia 2013 rozpoczeliśmy z sukcesem działalność związaną z ochroną środowiska  naturalnego, odbierając odpady komunalne z trzech gmin, gospodarstw, instytucji, zakładów i sklepów.

 
We wrześniu 2013 powstało PPHU NIEWIADOMSKI Sp z.o.o, które zamierza działać w sektorze usług budowlano-montażowych ale szerzej w kierunku działalności związanej z ochroną środowiska.


W kolejnym kroku planujemy uruchomić nowoczesny zakład segregowania śmieci, produkcje paliwa alternatywnego ,energii elektrycznej i biogazu.
Jeżeli byliby Państwo skłonni podjąć współpracę z naszym przedsiębiorstwem, w oparciu o proponowane profile bądź zakres świadczonych usług, prosimy o kontakt.
 

Aktualności o nas :